Laser mania

Herní módy

TEAMPLAY

Hráči se rozdělí na dvě skupiny, které svedou boj proti sobě. Kladné body do hodnocení dostane hráč za zasažení protivníka, záporné za vlastní smrt, nebo zasažení člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout protihráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

DEATHMATCH

Každý hráč hraje sám za sebe. Kladné body do hodnocení dostane za zasažení jiného hráče, záporné za vlastní smrt. Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout ostatní hráče. Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet jednotlivých zásahů…).

SWAT MÓD 

V tomto scénáři zůstanou UV světla v aréně zhasnutá, stejně jako světelné diody vašich vest. Jediným zdrojem světla tak bude integrovaná svítilna ve vaší zbrani. Plíživá atmosféra tohoto módu vás dostane! Dejte pozor, protože každé zasvícení vás může stát život! Mód doporučujeme spíše zkušeným hráčům.

PÁROVANÁ

Tento mód je určen pro 6-10 hráčů rozdělených do dvojic a je zaměřen na úzkou kooperaci dvou lidí. Vezměte svojí přítelkyni, nebo nejlepšího kámoše a ukažte ostatním, kdo je ta nejostřílenější dvojka v Ostravě. Mějte svého parťáka vždy nablízku, kryjte si záda, domlouvejte signály. Pokud chcete být nejlepší, budete to potřebovat! Jste v tom jen vy dva, protože ve dvou se to nejlíp táhne.

INVISIBLE

GLADIÁTOR