Laser mania

Školní akce.

Plánujete školní výlet a chcete Vašim studentům udělat opravdovou radost? Zprostředkujte jim skutečně originální zážitek a uspořádejte pro ně TURNAJ V LASER GAME! Na takovou školní akci žáci jen tak nezapomenou. Kdo z nich by si alespoň na chvíli nechtěl vyzkoušet scénu z akčního filmu a stát se opravdovým hrdinou?

Naše Laser Mania ovšem zdaleka nemá nic společného s násilím, nebezpečím nebo střelbou, jak by se možná mohlo na první pohled zdát. Naopak bude pro žáky skvělým způsobem, jak se pořádně rozhýbat a zapotit, užít si spoustu zábavy a zkusit si také společnou strategii a spolupráci v týmech. Zásah v laser game samozřejmě nebolí a nezanechává žádné modřiny a barevné stopy jako například paintball. Jedno kolo trvá 12 min. a může v něm hrát max. 12 hráčů najednou. Do zázemí naší Laser Manie se vejde až 40 lidí.

Učitelé a pedagogický doprovod mají samozřejmě vstupné zdarma a pro školní akce v době vyučování navíc platí speciální cena 90 Kč pro jednoho žáka / jeden vstup.

Školní vstup platí pouze od pondělí do pátku v době vyučování a to pouze pro školní skupiny s pedagogickým doprovodem, případně příměstské tábory dle domluvy.

Také není problém po telefonické domluvě otevřít mimo standardní otevírací dobu, např. v 8hod.  

Lanáč + Laser Game

Pokud by Vám pouze návštěva Laser game nestačila, připravili jsme si pro vás společně s Lanovým centrem Proud program na celý den. Užijte si pořádnou dávku zábavy v Laser Manii a bezpečné dobrodružství ve výškách v Lanovém centru. Balíček zahrnuje 2x 12 minut na Laser game a 3 hodinový program v Lanovém centru (cca 15 minut chůze od Laser Manie).

To vše za 460,- Kč/osobu. Cena zahrnuje DPH, proškolené instruktory i veškerý materiál.

7 důvodů, proč vzít žáky právě na laser game!

1. Laser game je bezpečná - Používáme nejmodernější vybavení holandské společnosti LaserMaxx, které je certifikované a odpovídá velmi přísným evropským normám. Nemusíte mít tedy obavu o zdraví Vašich dětí. Abychom zajistili opravdu maximální bezpečnost hráčů, jsou veškeré překážky v naší Laser Manii kompletně očalouněné. 

2. Laser game je jednoduchá – Pravidla hry jsou velmi snadná, po příchodu Vám naše obsluha vše podrobně vysvětlí, rozdá potřebné vybavení a zodpoví případné otázky.

3. Laser game je akční – Máte občas problém přinutit Vaše svěřence k náročnější fyzické aktivitě? Laser game je díky vizuálním efektům, umělé mlze, řadě pečlivě promyšlených skrýší a akční hudbě natolik atraktivní, že přiměje k pohybu i toho nejzatvrzelejšího odpůrce tělocviku. 

4. Laser game je nenáročná – Laser game nevyžaduje zvláštní fyzickou zdatnost, hezké počasí ani speciální vybavení, je tedy přímo ideální volnočasovou aktivitou právě pro žáky a studenty.

5. Laser game je zábavná – Máločím nadchnete teenagera tolik, jako právě laser game. Zatímco většinou sledujete znuděný výraz ve tváři, laser game konečně vyčaruje na tvářích Vašich studentů zájem a zvědavost. Laser game je prostě cool.

6. Laser game je týmová – Právě hra v týmech podporuje týmovou spolupráci, soutěživost a rozvíjí vzájemnou komunikaci při navrhování strategie. 

7. V Laser Manii Vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme se Vašim požadavkům - Zakládáme si na individuálním proklientském přístupu a příjemné obsluze. Každou akci navrhneme přímo pro Vás na základě Vašich přání a počtu hráčů.

V případě že máte zájem uspořádat akci pro celou třídu nebo školu (den dětí, školní výlety výroční oslavy,…) nás kontaktujte na telefonním čísle 604 638 058 nebo emailem na info@lasermania.cz