Laser mania

Využili jsme veškeré naše předchozí zkušenosti s navrhováním laser game arén a vytvořili něco skutečně unikátního. 400m2, tunel s třemi východy, 2 vyvýšené
rampy, hlídková věž s rozhledem po celé aréně a spousta dalších drobností pro co nejlepší herní zážitek. Navíc může hrát až 12 hráčů současně, s tím
nejmodernějším vybavením EVO-5 od firmy Lasermaxx.

Firemní akce a teambuildingy

Chystáte skutečně originální firemní teambuilding? Už Vás nudí pravidelné posezení u piva a bowlingu a chcete přijít s něčím novým a atraktivnějším? Pak rozhodně vsaďte na Laser game a navštivte Laser Manii v Olomouci.

Laser game je netradiční, napínavou, ale zároveň nenáročnou teambuildingovou aktivitou, u které si s kolegy všech věkových kategorií užijete si spoustu zábavy. Nepotřebujete přitom hezké počasí, zvláštní vybavení, ani vytrénovanou fyzickou kondici. Zahrát si může opravdu každý.


Ta pravá zábava ale začíná právě při hře v týmu, kdy jste nuceni přemýšlet nad taktikou a herní strategií a hlavně musíte držet spolu – jak lépe utužit týmového ducha?
Kolegové, kteří právě nebudou hrát, si můžou vyzkoušet virtuální realitu nebo se pobavit na baru.

A jak vypadá modelový firemní turnaj pro 16-20 osob?
Pohodlně usadíte, naše aréna má dostatečnou kapacitu pro 40 i více lídí, obsluha Vás přivítá, vysvětlí pravidla hry a vybaví Vás vším potřebným. Poté se rozlosujete do týmů, ideálně po 4 -5 hráčích. V průběhu turnaje se utká každý tým s každým. Turnaj trvá cca 2 hodiny (jedna hra 12 minut), každý hráč si užije 3 hry.
Váš teambuildingový turnaj rádi upravíme na míru podle vašich přání a podle počtu osob, které se jej budou účastnit. Kontaktujte nás pro podrobnosti a kalkulaci ceny na info@lasermania.cz nebo na tel. +420 774 481 860.

Rezervace

Školní akce

Jedno je jisté, jestli někdo laser game opravdu miluje, jsou to školáci! Proč nevyužít příležitosti vytáhnout je od monitorů a dopřát jim vyzkoušet si, jaké to je, stát se na chvíli akčním hrdinou na vlastní kůži. Všichni dospěláci zajisté ocení, že je laser game naprosto bezpečná, nekontaktní, ale zároveň velmi dynamická.
Děti se u nás skvěle zabaví a taky dostatečně unaví :-)

Na takový výlet žáci jen tak nezapomenou!

Učitelé a pedagogický dozor mají vstupné zdarma a pro školní akce v době vyučování navíc platí speciální cena 75,- Kč/osoba. Také není problém po telefonické domluvě otevřít mimo standardní otevírací dobu, např. v 8hod.

Rezervace

Oslava narozenin

Buďte originální a pozvěte děti nebo přátele slavit „hrou“ k nám do laser arény! Čeká Vás adrenalin, napínavá hra v týmech, spousta vizuálních efektů a pak skvělá zábava na baru. Rádi pro Vás zajistíme také kompletní catering, oblíbené drinky i nealko nápoje. Vyjdeme Vám vstříc také ohledně možnosti dovézt si vlastní dort, zákusky nebo chlebíčky. A co je nejlepší, oslavenec od nás dostává v týdnu svých narozenin hru zdarma!