Laser mania

Toužíte stát se akčním hrdinou bojujícím proti invazi robotů a zombie, s lukem a šípy bránit svůj hrad, podívat se do vesmíru, nebo se jen projít uličkami noční Paříže? Virtuální realita už není vzdálenou hudbou budoucnosti. Můžete ji zažít teď a tady v té nejlepší kvalitě!
V Laser Manii Vám umožníme prožít cokoliv si vzpomenete.

Rezervovat

Dokonalé zážitky Vám zprostředkujeme za pomoci nejmodernější VR technologie. Speciální helma s integrovanými brýlemi HTC Vive Vám totiž oproti jiným systémům virtuální reality umožní pohybovat se po místnosti o rozměrech 4,5 x 4,5 m. V Laser Manii máme k dispozici dva kompletní sety. Dorazit ale můžete ve větším počtu i s kamarády, věřte, že ani publikum se díky přenosu vašeho zážitku na televizní obrazovku nudit nebude.

Vaše prožitky a vjemy tak budou díky špičkové technologii virtuální reality téměř dokonalé, k nerozeznání od skutečnosti.

Virtuální realita v Laser Manii rozhodně není jen záležitostí pro geeky a fanoušky sci-fi. Na své si díky obrovské nabídce her a zážitků přijde opravdu každý.

Hledáte originální dárek, který potěší drahou polovičku, pubertálního syna i tchána?
Věnujte dárkový poukaz na virtuální realitu (odkaz na ceník) a nechte své blízké bez obav řídit tank nebo si prohlédnout sluneční soustavu ve skutečné velikosti a pořádně se vyřádit ve virtuálním světě zážitků.


Seznam her a zážitků: